Друк

 Олія кокосу, ТМ "Cryo Cosmetics"

   Технологія виробництва і переваги низькотемпературних екстрактів:

   Спосіб отримання:

Низькотемпературна екстракція зрідженими (інертними) газами, за відсутності неорганічних солей, без залишків розчинника, важких металів, відтворюваних мікроорганізмів.

   Натуральність:

   Продукт натуральний на 100%, не містить домішок і не виготовлений за хімічною формулою.

1. Кокосова олія - натуральна альтернатива готової маски для волосся. Кокосова олія, нанесена перед душем, захищає волосся від шкідливого впливу шампуню. Волосся набагато менше пошкоджуються в процесі сушіння і при розчісуванні.

2. Масажування шкіри голови з кокосовою олією допоможе позбутись лупи і запобігти її повторній появі.

3. Зміцнює вії, просто нанесіть на них трохи олії перед сном.

4. Кокосова олія корисна для будь-якого типу шкіри. Воно розгладжує шкіру, і наявні на ній неглибокі зморшки, підвищує загальний тонус, пружність і еластичність шкірних покривів. Це відмінний засіб для догляду за млявою, в'ялою і старіючої шкірою обличчя.

У чистому вигляді кокосова олія надає сильний підсушуючий ефект, але не зневоднює шкіру, а регулює вироблення шкірного жиру. Ці якості просто незамінні при догляді за жирною шкірою обличчя та голови. Кокосовою олією також можна лікувати рани, різного роду дерматити та довгозаживаючі екземи.

5. Знімає макіяж, нанесіть його на шкіру, залишіть на 5 хвилин, протріть спонжем. Також можна видалити і водостійку туш з вій.

6. Щоб зменшити запалення і подразнення шкіри, нанесіть на неї після звичайного очищення тонкий шар кокосової олії. Вона має бактерицидні властивості і створить захисний шар

7. Якщо ви обгоріли на сонці, нанесіть на почервонілі ділянки шкіри трохи кокосової олії, вона зменшить роздратування, зволожить шкіру і мінімізує відлущування.

8. Кокосова олія пом'якшить шкіру ваших ніг не гірше дорогого крему, а також виступить в ролі дезодоранту і антисептика. Для того щоб ще краще впоратися з неприємним запахом ніг, додайте в кокосову олію кілька крапель олії чайного дерева.

9. Дослідження говорять про те, що кокосова олія добре поглинається і швидко засвоюється людською шкірою. Воно відмінно зволожує, тонізує і пом'якшує шкіру, роблячи її ніжною і бархатистою. Тонка плівка, що утворюється на шкірі,  захищає її від шкідливого впливу навколишнього середовища, тому кокосова олія в складі крему або в чистому вигляді може виступати в якості сонцезахисного засобу. Її рекомендується вживати до і після прийняття сонячної ванни. Це допомагає уникнути сонячних опіків і отримати рівномірну гарну засмагу.

Кокосову олію також можна використовувати в догляді за чутливою, запаленою і роздратованою шкірою, тому що вона має високу протизапальну, протимікробну, і заспокійливу дії. У тому числі після епіляції.

10. За допомогою кокосової олії ви можете позбутися від сухості і лущення кутикули, просто втираючи її в шкіру навколо нігтьових пластин. Крім того, під час цього ви також зволожите шкіру рук.

Состав: Обезжиренные ягоды винограда культурного из темных сортов.
Биологически активные вещества:Ягоды винограда, помимо многих полезных веществ содержат в большом количестве ресвератрол - вещество, обладающее противовоспалительным действием. Ресвератрол (это - мощный природный антиоксидант содержание в винограде до 86%,  превосходит по своей активности бета-каротин в 5 раз витамин Е в 50 раз, витамин С в 20 раз) По данным некоторых исследований, ресвератрол может замедлять развитие и прогрессирование раковых клеток - онкопротектор.
Ресвератрол по своей активности превосходит действие большинства известных на сегодня антиоксидантов и позволяет нормализировать уровень липидов в крови, например – холестерина, а также, оказывает стимулирующее и активизирующее воздействие на регенерацию здоровых клеток

Ягоды винограда содержат очень много ценных и полезных веществ: аргинин, аспарагин, винную кислоту, галлокатехин, гистидин, глицин,глюкозу, глюкуронова кислоту, глютамин, дельфинидин, дубильные вещества, катехин, кверцетин, кемпферол, лизин, лимонную кислоту, мальвидкин, метионин, мирицетин, пеонидин, петунидин, салициловую кислоту,сахарозу, фруктозу, цистин, щавелевую кислоту, эпикатехин, яблочную кислоту, витамины А, В1, В2, В5, В6, В9, С, Е, РР, Р, натрий, кальций, фосфор, магний, калий, марганец, железо, цинк, медь, и т.д.

Клинические исследования «Виноградного Крио -порошка»» показали его способность восстановить  функциональную активность всех органов и систем организма человека до физиологической нормы.

Показания к применению:

-атеросклероз, гипоксия;

-анемия и другие нарушения показателей крови;

-доброкачественные, злокачественные опухоли для остановки  их роста;

-радиационное облучение;

-вирусные и бактериальные инфекции;

-после истощения в результате болезни, избыточной и физической нагрузки;

-поддерживает нормальную функциональную способность тромбоцитов;

-при венозной недостаточности, тромбофлебитах (снижает вязкость крови, улучшает венозный отток);

-оказывает противораковое действие, задерживает рост онкологических клеток и даже способен подавлять онкоклетку, одновременно стимулируя и активизируя способность к регенерации здоровых клеток;

-нормализует функцию иммунной, эндокринной, нервной систем;

-поддерживает гладкость и эластичность кожи, предотвращая ее преждевременное старение;

-обладает способностью восстанавливать и стимулировать рост коллагеновых волокон, восстанавливает молодость увядшей кожи;

Интересные факты о винограде:

В медицине есть такое понятие, как «ампелотерапия» — лечение виноградом, и не только ягодами, но и листьями, древесиной и всем, что можно взять у этого растения.

Некоторые ингредиенты винограда обладают омолаживающим воздействием, в частности, для кожи. Другие восстанавливают печень и являются первоклассными антиоксидантами. Третьи — благотворно воздействую на сердце.

Желательно никогда не очищать ягоды винограда от кожицы ведь она и является наиболее полезной для здоровья человека частью.

Согласно данным статистики, в европейских странах, где в почете виноградное вино, показатели по заболеваниям онкологическими болезнями значительно ниже, нежели в других странах.